Wprowadzanie nowych produktów na rynek: dystrybucja, promocja i sprzedaż

Poszukujesz partnera do współpracy przy wprowadzaniu produktów farmaceutycznych na rynek Polski?

Zapraszamy do kontaktu »

 

Medimes Sp. z o. o. z sukcesem wprowadziła na polski rynek wiele wyrobów medycznych, suplementów diety oraz dermokosmetyków, budując mocną sieć dystrybucji. Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku farmaceutycznego jesteśmy specjalistami, którzy wiedzą jak osiągnąć najwyższą skuteczność i profesjonalizm we współpracy ze swoimi partnerami. W naszym portfolio znaleźć można specjalistyczne preparaty najwyższej jakości ,znanych światowych marek.

Hands of medical worker filling general contract agreement at meeting with investor

Jesteśmy dystrybutorem m.in.

  • Suplementów diety FertilMan, FertilMan Plus, FertilCare,
  • Testów do diagnostyki in vitro (płodności, ciążowych HCG, owulacyjnych LH),
  • Kosmetyków naturalnych Etani i Golden Time,
  • Wyrobów medycznych, termometrów i mikroskopów owulacyjnych oraz wielu innych.

 

 

 logo-babystart logo-etani-goldentime

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek w Polsce, obejmujące:

  • rejestrację produktu,
  • budowę kanału dystrybucji,
  • wsparcie sprzedaży,
  • promocję.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, począwszy od rejestracji, poprzez budowę kanału dystrybucji, aż do aktywnej promocji oraz sprzedaży. Skala naszej działalności i współpraca z największymi hurtowniami farmaceutycznymi, zapewnia dostępność naszych produktów w aptekach w całej Polsce oraz gwarancję jakości, bezpieczeństwa i najwyższych standardów, koniecznych w obrocie tego typu produktami.

prosper     tofarm    farmacol    Cefarm     neuca    pgf-logo

Realizujemy efektywne kampanie marketingowe, które budują silny i rozpoznawalny wizerunek marki oraz produktu. Nasze działania poprzedzamy dokładnymi badaniami grupy docelowej, co przekłada się na oczekiwany efekt. Zapewniamy współpracę obejmującą budowanie świadomości marki, zwiększenie znajomości oferty, także poprzez aktywny udział w prezentacjach, konferencjach i różne formy reklamy w magazynach. Ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym pozwoli na skuteczny wzrost sprzedaży Twoich produktów.
Nasi przedstawiciele handlowi codziennie działają na terenie całej Polski, aktywnie prezentując najwyższej klasy materiały promocyjne.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej koncepcji biznesowej, skali działalności oraz sprawdzonym działaniom, jesteśmy w stanie skutecznie realizować cele sprzedażowe i marketingowe naszych partnerów biznesowych.

Do współpracy zapraszamy hurtownie oraz apteki zainteresowane nowymi produktami o wysokim potencjale sprzedażowym oraz producentów suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków.

Skontaktuj się z nami »