Produkty dla par starających się o dziecko
Suplementy diety, testy płodności, owulacyjne oraz inne wyroby medyczne.

Badania wykazują, iż problem niepłodności dotyka już od 12-15% par w wieku reprodukcyjnym. Wśród par niepłodnych w 40% przypadkach problem stoi po stronie jednego z partnerów a w 20% niepłodność spowodowana jest problemami zarówno u kobiety jak i mężczyzny. Aż 50% par starających się o dziecko prowadzi tryb życia, który może przyczyniać się do zwiększenia problemów z ich płodnością.

Medimes Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów BabyStart Ltd w Polsce. Produkty marki BabyStart – dedykowane parom planującym powiększenie rodziny – wspomagają starania o dziecko poprzez wstępną diagnostykę oraz wsparcie płodności zarówno kobiet jak i mężczyzn.

 

 

Suplementy diety

 

Fertilman SUplement diety

FertilMan został opracowany tak, aby dostarczyć jeden unikalny suplement diety do stosowania przez mężczyzn.

Więcej o produkcie

FertilMan Plus Suplement diety

Wysokojakościowy skład bogaty w L-karnitynę, L-argininę, Cynk, Selen, Witaminę A, Witaminy z grupy B, Witaminę E, Glutation, Koenzyn Q10 oraz Kwas Foliowy.

Więcej o produkcie

Suplement diety bogaty w witaminy i minerały dla kobiet starających się o dziecko oraz tych, które są już w ciąży.

Więcej o produkcie

 

 

Wyroby medyczne

 

Mini mikroskop wspomagający skuteczne wyznaczanie dni płodnych w cyklu kobiety podczas starań o dziecko.

Więcej o produkcie

Test płodności dla mężczyzn do samodzielnego wykonania w domu oblicza ilość plemników w próbce nasienia wg. obowiązujących standardów WHO.

Więcej o produkcie

Domowy test na płodność kobiet. Wykrywa podwyższenie poziomu hormonu FSH w moczu będącego wskaźnikiem kobiecej płodności..

Więcej o produkcie

 

Testy owulacyjne wykrywające obecność podwyższonego poziomu hormonu LH  w moczu oznaczającego nadchodzącą owulację .

Więcej o produkcie

Hydrożelowe plastry na mosznę z naturalnym mentolem zapewniające mężczyźnie uczucie chłodzenia i komfortu.

Więcej o produkcie

 

 

Portfolio produktów wspomagających zajście w ciążę to m.in.:

  • FertilCount™ test płodności dla mężczyzn do samodzielnego wykonania w domu. Test oblicza ilość plemników w próbce nasienia wg. obowiązujących standardów WHO.
  • FertilCheck™ domowy test na płodność kobiet. Badanie polega na wykryciu podwyższonego poziomu hormonu FSH w moczu będącego wskaźnikiem kobiecej płodności.
  • FertilMan™ oraz FertilMan Plus™ Suplementy Diety dla mężczyzn starających się wraz z partnerką o dziecko.
  • FertilCare™ Suplement Diety dla kobiet starających się o dziecko oraz w ciąży z witaminami przygotowującymi organizm do planowanej ciąży oraz pozytywnie wpływającymi na rozwój dziecka w łonie matki.
  • FertilFocus™ Mikroskop Owulacyjny to mini mikroskop wspomagający skuteczne wyznaczanie dni płodnych w cyklu kobiety podczas starań o dziecko.
  • FertilTime™ Testy owulacyjne wykrywające obecność podwyższonego poziomu hormonu LH  w moczu oznaczającego nadchodzącą owulację – najlepsze dni aby starać się o dziecko.

Więcej informacji na www.fertilman.pl