Dystrybucja wyrobów farmaceutycznych

Poszukujesz partnera do współpracy przy wprowadzaniu produktów farmaceutycznych na rynek Polski?

Zapraszamy do kontaktu »

 

Dystrybucja suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków naturalnych

Medimes Sp.z o.o. jest dystrybutorem renomowanych wyrobów medycznych oraz suplementów diety z dziedziny wspomagania płodności oraz diagnostyki in vitro a także naturalnych kosmetyków bez parabenów.  W portfolio firmy znaleźć można preparaty najwyższej jakości, znanych światowych marek. Oferujemy naszym odbiorcom jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty posiadające niezbędne na rynku certyfikaty.

Misją Medimes Sp. z o. o. jest dostarczenie na rynek Polski oraz Europy Środkowej najwyższej jakości produktów wspierających zajście w ciążę oraz testów do diagnostyki in-vitro.

Medimes Sp.z o.o. to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym. Nasi przedstawiciele medyczni pracują w każdym województwie, docierając do wszystkich aptek i placówek medycznych. Dbamy o relacje z naszymi kontrahentami, oferując im produkty najwyższej jakości, dostosowane do unikalnych potrzeb.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dlatego oferujemy także kompleksowe wsparcie obejmujące wprowadzanie nowych produktów farmaceutycznych na rynek w Polsce.

Zapraszamy do współpracy.

Dystrybutor suplementów diety

 

Oferta firmy

Firma Medimes Sp. z o . o. specjalizuje się w dystrybucji produktów farmaceutycznych takich jak: leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne oraz kosmetyki. W portfolio firmy znajdą Państwo specjalistyczne preparaty najwyższej jakości znanych światowych marek. Współpraca z największymi hurtowniami farmaceutycznymi zapewnia dostępność naszych produktów w aptekach w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktową.

Oferta firmy Medimes Sp. z o. o. to także wprowadzanie nowych produktów farmaceutycznych na rynek w Polsce od ich rejestracji, poprzez budowę kanału dystrybucji do  aktywnej promocji oraz sprzedaży. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym.

Szukasz firmy, która pomoże Ci wprowadzić produkty farmaceutyczne do sprzedaży w Polsce? Sprawdź naszą ofertę, doświadczenie oraz skontaktuje się z nami.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji produktów farmaceutycznych w Polsce. Ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym pozwoli na skuteczny wzrost sprzedaży Twoich produktów. Efektywne działania marketingowe zbudują silny i rozpoznawalny wizerunek Twojej marki.

Działania poprzedzimy dokładnymi badaniami grupy docelowej aby promocja produktu przyniosła oczekiwany efekt.