Kariera w Medimes Sp. z o. o.

Poszukujemy ambitnych osób do naszego zespołu.

Sprawdź czy chodzi o ciebie

Dystrybutor wyrobów medycznych oraz suplementów diety w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do projektu kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Medycznego będzie odpowiedzialna za:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym na terenie wybranego regionu
  • Promocja produktów z portfolio firmy wśród lekarzy specjalistów
  • Realizacja założonych planów marketingowych oraz sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz produktów
  • Raportowanie przeprowadzanych działań

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w firmie farmaceutycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (Mile widziane doświadczenie w linii ginekologicznej)
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie w pracę oraz entuzjazm

Oferujemy:

  • Samodzielną i pasjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z produktami o międzynarodowej renomie.
  • Motywacyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia produktowe
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)

Koordynator ds. handlowych na rynki: Ukraina, Białoruś

Praca w Krakowie w siedzibie firmy lub zdalnie.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działań firmy na terenie Ukrainy.
  • Stały kontakt z przedstawicielami na terenieUkrainy.
  • Kontakt z firmami partnerskimi.
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach okresowych na terenieUkrainy.
  • Bezpośredni kontakt z klientem w języku ukraińskim, rosyjskim (telefon, e-mail).
  • Współpraca z działem zamówień oraz koordynacja zleconych działań.
  • Przekład ofert, materiałów i korespondencji na język ukraiński/rosyjski.
  • Przygotowywanie raportów z wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Warunek konieczny: Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego w mowie oraz piśmie.
  • Wysoka komunikatywność oraz zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy.
  • Umowę o pracę, oraz narzędzia niezbędne do pracy.