Conceive Plus

Conceive Plus
 Żel intymny dla par starających się o dziecko

Conceive Plus ™ to przyjazny dla spermy lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny.

Conceive Plus™ posiada unikalną formułę o zrównoważonym i przyjaznym plemnikom poziomie PH, który pozytywnie wpływa na ich migracje. Dzięki zastosowaniu Conceive Plus™ plemniki w nasieniu wykazują wyższą żywotność oraz ruchliwość w porównaniu do wpływu standardowych lubrykantów oraz w porównaniu do naturalnego śluzu płodnego bez dodatkowego lubrykantu.

 


 

Conceive Plus™

Czy wiesz, że zwykłe lubrykanty dostępne na rynku mogą utrudniać zapłodnienie? Ich formuła może uszkadzać plemniki, negatywnie wpływając na ich ruchliwość i żywotność oraz tworzyć dla nich barierę nie do pokonania.
Wychodząc naprzeciw potrzebom par starającym się o dziecko eksperci firmy Sasmar zaprojektowali lubrykant Conceive Plus™, który jest bezpieczny dla plemników oraz współgra z kobiecym pH, dzięki czemu naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jedyny żel nawilżający na rynku zawiera jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy, zwiększając przyjemność podczas współżycia, ale także w odróżnieniu do zwykłych lubrykantów dostępnych na rynku dzięki swoim właściwościom wspomaga zapłodnienie.

Dlaczego Conceive Plus™:

  • Zwiększa przyjemność partnerom
  • Bezpieczny dla plemników, zwiększa ich ruchliwość oraz wydłuża żywotność
  • Posiada zrównoważone pH odpowiednie dla śluzu płodnego kobiety oraz nasienia mężczyzny
  • Zawiera jony wapnia i magnezu
  • Ułatwia naturalne zapłodnienie
  • Polecany przez lekarzy ginekologów na całym świecie

Informacje o produkcie

Podmiot odpowiedzialny:
Medimes Sp. z o. o.

Klasyfikacja produktu:
Wyrób medyczny.

Opakowania:
Tubka 30ml / 75 ml
Aplikatory 3 szt. / 8 szt.

Materiały do pobrania:
Przejdź do materiałów »

Strona produktu:
www.conceiveplus.pl